Як спортивне харчування впливає на результати

Коли людина купує спортивне харчування, зрозуміло, що вона очікує позитивних результатів від прийому цих добавок. І нерідко ці очікування бувають надмірно завищеними, наприклад, деякі початківці вірять, що «з протеїну» наберуть за місяць 5 кг м’язової маси, займаючись раз на тиждень або того рідше. Звичайно, цього не відбувається, і складається враження, що «спортпит» «не працює». У статті ми розповімо, як спортивне харчування реально впливає на результати спортсмена і як його треба приймати, щоб воно працювало.

По-перше, необхідно озвучити, здавалося б, очевидну істину: спортивне харчування дасть результати тільки за умови занять в залі. Тільки якщо ви регулярно тренуєтеся за грамотно складеною програмою, а також дотримуєтеся певного графіка харчування, наближеного до правильного, тоді вже можна задуматися про покупку спортивного харчування. Оскільки це саме добавки, а не «чарівна таблетка».

Отже, якщо ви дотримуєтеся умов, описаних в попередньому абзаці, то тоді можна по необхідності підбирати спортивне харчування у відповідності зі своєю метою. Наприклад, якщо ви не можете з’їдати в день достатню кількість білку або добирати потрібну калорійність, то тут буде доречним протеїн або гейнер (відповідно). За допомогою цих харчових добавок ви зможете заповнити потребу організму в поживних речовинах – тоді ваше тіло і м’язи зокрема зможуть повноцінно відновлюватися між тренуваннями, тренування будуть більш продуктивними, так і прогрес піде швидше.

Якщо ваша мета – конкретна і чітко сформульована, то в деяких випадках будуть незайвими спеціалізовані добавки. Наприклад, щоб скинути вагу за рахунок жирових відкладень, можна придбати карнітин. Він стимулює спалювання жиру з виділенням енергії безпосередньо за фізичної активності (це обов’язково). А щоб зіштовхнути з місця прогрес в силових або покинути період «плато», допоможе креатин (підвищує м’язову витривалість і, як результат, з часом збільшиться 1 повний максимум).

Підводячи підсумок, можна сказати: для того щоб спортивне харчування позитивно вплинуло на ваші результати, необхідно конкретно визначитися з метою і купити відповідні добавки, чітко розуміючи їх дію у всіх проявах. Наприклад, креатин недоцільно купувати на «сушці»: від нього трохи «заливає» водою, і результат буде протилежний. Так само, як і гейнер нерозумно пити при жіросжіганіі – і так далі.

Джерело: dnepr.info

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *