Модний вирок. Українські дизайнери

Яка б погода не бушувала за вікном, будь то січневий снігопад, або тепле липневе сонечко, а невтомні представники фешн-індустрії працюють над новими ескізами не покладаючи рук. Не відстають від своїх закордонних колег і

українські дизайнери

. Вони також невпинно трудяться в своїх шоу-румах і майстернях, щоб до нового модного сезону порадувати своїх шанувальників свіжими новинками.

Наприклад, Олена Голець, яка э засновником популярної торгової марки Dolcedonna. У своїх сезонних колекціях, Олена регулярно представляє на огляд модних критиків кілька десятків стильних і надзвичайно жіночних моделей. Свіжі яскраві фарби, граціозні лінії, виключно високоякісний текстиль, і при цьому — цілком демократична для брендованого одягу ціна, такою є формула успіху цього іменитого дизайнера. Одяг від Dolcedonna користується величезних успіхом як серед молодих амбітних українок, так і в колі жінок, які займають високий суспільний статус, але знають ціну стилю і краси.

Не дивно, що ця марка стала символом гарного смаку і вміння шикарно виглядати, навіть при обмеженому бюджеті. Ще один яскравий приклад оригінального українського бренду — сімейна справа сестер-близнючок Shevchenko Design Studio. Головна цільова аудиторія — стильна молодь. Сміливі яскраві моделі, з грамотно розставленими акцентами, припали до смаку всім тим, кому подобатися виділятися з натовпу.

Неповторний стиль, створений майстринями Шевченко, притягує погляд. Будь-яка дівчина, яка зупинила свій вибір на цій торговій марці, буде виглядати одночасно по-європейськи стильно і по-українськи колоритно. Сестри Олена і Світлана стверджують, що любов до шиття їм прищепили з дитинства: ще їх прабабуся із задоволенням займалася шиттям, а ось перші уроки майстерності довелося осягати від мами. Розвивати свою сімейну справу українським дизайнерам не в новинку.

Відомий бренд в’язаного одягу і аксесуарів Pavlenki також є успішним сімейним підприємством. Подружжя Павленки недарма дали торговій марці своє прізвище, адже виробництво предметів одягу грубої в’язки — їхнє спільне дітище. Буквально закохавшись в подібні вироби, побачені за кордоном, вони вирішили за всяку ціну відтворити щось подібне в Україні. Цікаво, що до них, цим видом майстерності в нашій країні ніхто не займався.

По суті, вони стали піонерами, запропонувавши українським модницям неймовірно красиві кардигани, снуди і шапки, виконані з італійської меріносної пряжі в техніці дуже грубої в’язки. Кожен з виробів сповнений неповторною ніжностю і красою, дає м’яке відчуття домашнього затишку і стильного бачення сучасних модних тенденцій. За всім цим ховається щира любов до своєї справи і вміла праця українських майстринь.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *