Силіконові товариші для риболовлі

Силiконова приманка, яка використовується в рибнiй ловлi — відмiнний добувач хижої норовливої ​​риби.

«Гума» — це реальний мастхев для риболовiв, так як вона працює цiлий рiк, через що рибаки повертаються додому не з порожнiми руками. 

Ловити на силiконові приманки можна  на глибоких озерах, повноводних виликих рiчках i потiчках, безкрайнiх водосховищах, невеликих ставках, болотах, жабовниках i кар’єрах.

Секрет вдалої риболовлi полягає в тому, щоб правильно пiдiбрати силiконову приманку, але новачку спiнiнгiсту на ринку силiконових товаришiв так складно обрати мiж рiзноманiттям форм, матерiалiв, кольорiв та функцiональних особливостей. Давайте розберемо якi iснують види силiконових принад:

⁃твiстери;

⁃черви;

⁃вiброхвости;

⁃складаючi;

⁃креатури;

⁃октопуси.

Найпопулярнiшими, напевно, є твiстери та вiброхвости, їх найчастiше обирають рибаки. Твiстери pеалiстична iмітацiя дрiбної риби, вони наслiдують її зовнiшнiм виглядом та рухами при проводцi. Вiброхвости ж мають цилiндричне тiло i сплющений серповидний хвостик, залучаючи хижака створенними коливаннями та своїм забарвленням.

Також, не так давно на ринок з’явилися так званi «гибриднi приманки» та вже отримали популярнiсть серед спiнiнгiстiв любителiв. Вони являють собою симбiоз перерахованих вище видiв та увiбрали зi своїх «батьків» всi позитивнi якостi.

Силiконовi черв’яки надзвичайно затребуванi серед любителiв джига. Черв’яки дуже ефективнi при ловлi щуки, судака, сома та окуня. Вони використовуються на класичному монтажi i рознесених оснащеннях. 

Якщо Ви не перший раз цiкавитеся силiконовими приманками, то, певно, знаєте, що iснують активнi та пасивнi силiкони. Новаки часто плутаються в цих термiнах. Що ж вони означають?

•Активнi приманки — це тi, якi мають виражену власну гру при їх проведеннi. Такi штучнi наживки можуть використовуватися як в стоячiй водi, так i на протязi, причому будь-яких правил щодо виконання проводки немає. Початкiвцю спiнiнгicтовi з активним силiконом буде простiше освоїтися при джиговой ловлi.

•Пасивнi приманки — це тi, у яких при зануреннi їх в воду вiдсутня будь-яка активнiсть, по типу, так званої «гри». Для того, щоб роздратувати приманку потрiбно грамотно та вiдповiдально пiдiйти до питання виконання проводок в рiзних умовах лову. Пасивний силiкон, зазвичай, застосовують в стоячiй водi.

На разi, серед арсеналу будь-якого любителя спiнiнга завжди можна знайти їстiвну «гуму». Вона моє великий попит в категорiї джигових приманок. На цi приманки ефективно ловиться риба, що населяє нашi водойми, протягом всього сезону вiдкритої води. У виготовленнi цих приманок використовується спецiальний матерiал, що складається з амiнокислот Додатково його просочують аттрактантом, пiдвищуючи привабливiсть для хижака. Опинившись в ротi риби, їстiвна «гума» не насторожує її i не викликає вiдторгнення. В результатi рибака має можливiсть зробити чiтку вивiрену пiдсіiку, мiнiмiзувавши сход.

Про зберiгання:

Їстiвна «гума» зберiгається в оригiнальнiй упаковцi з застiбкою. У нiй вона не пересихає, так як захищена вiд впливу повiтря. Крiм того, там знаходиться аттрактант, що насичується матерiал, зберiгаючи привабливий для хижака запах. Навiть пiсля лову приманку рекомендується укладати назад в пакет, щоб вона не втратила своїх позитивних якостей.

Для зберiгання iнших силiкованих приманок прийнято використовувати спецiальнi пластиковi коробочки з регульованими вiдсiками. Подiбних виробiв вистачає на полицях рибальських магазинiв. Вони дозволяють з легкiстю змiнювати конфiгурацiю ящика, створюючи оптимальну пiд конкретнi цiлi та завдання.

Важливо звернути увагу на матерiал ємностi пiд зберiгання силiконових принад. Дешевi вироби виготовляються зi звичайного пластика. Потрапляючи в таку коробку, силiкон починає «плавиться» i швидко приходить в непридатнiсть. Фiрмовi ящики роблять зi спецiальних полiмерiв, що не впливають на «гуму».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *