Шпалери та їх переваги

Шпалери — найпопулярнiший оздоблювальний матерiал для квартири. Його популярнiсть полягає в простотi монтажу i тривалому термiнi служби. Вибираючи шпалери, ми намагаємося знайти безпечний i якiсний обробний матерiал, щоб вiн не тiльки радував погляд, але i не позначався на нашому здоров’ї. Реально якiснi та стильнi шпалери можна обрати на сайтi https://leoceramika.com

Так, шпалери є простим та надiйним способом додати iнтер’єру глибини i характеру

Також, у  дизайнерiв iнтер’єру iснує один перевiрений лайфхак — акцентнi стiна. Вибирається одна поверхню в кiмнатi — як правило, та, яка добре видна вiд входу i не кидається в очi при постiйному перебуваннi в просторi (зазвичай це стiна за диваном або за лiжком). I на неї наклеюється яскраве, вiдмiнне вiд трьох iнших стiн в кiмнатi, шпалерне полотно.

Тепер до трендiв. Як зробити кiмнату стильною тiльки завдяки шпалерам?

Судячи з нових колекцiй популярних брендiв, одним з головних фаворитiв 2021 року є шпалери, якi «маскуються» пiд рiзнi породи мармуру, при тому, iнодi так добре, що здалеку їх можна прийняти за оригiнал. Також серед гарячих хiтiв шпалери з малюнком терраццо. Плiтка терраццо — один з найпомiтнiших трендiв, якi повернулися до нас з минулого, останнiх кiлькох рокiв. У 2020 році її можна було побачити на пiдлозi i стiнах ванної, на кухонних фартухах i стільницях, логiчним продовженням тенденції стала поява терраццо як принта на текстилi, посудi i шпалерах. Не здають модних позицiй пасторальнi французькi мотиви в стилi Туаль де Жуi. Ще один напрямок з Францiї — шинуазрi, який теж переживає новий сплеск популярностi. Дослiвно це красиве французьке слово перекладається як «китайщина» i являє собою трактування схiдних мотивiв на європейський манер. Якщо де Жуi — це прованс з пастушками, то шинуазрi — це вже китайськi пагоди, мудрi дракони, квiтучi сливи i райськi птахи.

Щодо поклейки та клею для шпалер.

На сьогоднiшнiй день iснує безлiч видiв клею для шпалер. В основному їх прийнято роздiляти на спецiальнi (вузькоспрямованi) i унiверсальнi клеї. Спецiальні клеї класифiкуються залежно вiд типу шпалер, до яких вони призначенi. Розрiзняють паперовi, флiзелiновi i вiнiловi клеї. Розглянемо докладніше кожен з них.

  • Паперовий клей для шпалер являє собою порошок, який необхiдно змiшувати з водою в певному спiввідношеннi. Даний клей є недорогим i загальнодоступним. Вiн склеює паперовi шпалери, просочуючи їх у потрiбнiй мiрi.
  • Флiзелiновий клей для шпалер призначений для поклейки шпалер флiзелiновiй облицювання з гладкою основою. Зовнiшня поверхня шпалер може бути рiзною. Флiзелiновий клей наноситься тiльки на стiну, при цьому висихання клею чекати не потрiбно. Клей володiє зручною консистенцiєю, швидко i надiйно схоплюється.
  • Вiнiловий клей для шпалер випускається у виглядi сухого розчинного порошку. Призначений для вiнiлових шпалер, а спосiб застосування збiгається з паперовим клеєм. Клейка маса наноситься на рулон шпалер, а також на стiну. Клей не дихає, тому час схоплювання збiльшується до 15-20 хвилин.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *