Коли Потрiбно Залучати Юридичну Фірму?

Залучати юридичну фірму краще тоді, коли є великий обсяг саме зовнішньої правової роботи (судові спори, виконання рішень, банкрутство, реєстрація, ліцензування та інші питання), пов’язаної не стільки з оформленням внутрішніх документів, скільки з необхідністю через наявність знайомих в системі державного апарату, судах, правоохоронних органах домагатися гарантій у досягненні результату при вирішенні правових питань. При цьому, як свідчить практика, зовнішньому фахівцеві юридичної фірми, запрошеному вами, дуже складно розібратися в тонкощах господарської та корпоративної діяльності вашої компанії. Але існують і очевидні мінуси.

Складно відразу розібратися з рівнем кваліфікаціїфахівців юридичної фірми. Відому назву та офіс в центрі не завжди гарантують якість послуг і порядність. Траплялося що відомі «бренди» в сфері юриспруденції брали великі суми з клієнтів за вирішення проблемних питань, а в результаті не забезпечували ні результату, ні належної якості в процесі надання юридичних послуг. При цьому рекламу цієї юридичної фірми ви могли бачити у багатьох столичних ділових виданнях. При залученні юридичноїфірми можуть виникати і серйозні господарські ризики.
Так, відомі випадки, коли непорядні юристи, взяті недавно на роботу в юридичну фірму,

тримували доступ до оригіналів господарських документів компанії-клієнта і надаліза своєю ініціативою (без відома керівництва юридичної фірми) Продавали конкуренту компанії-клієнта дані документи. У підсумку компаніякліент позбавлялася доказів, без яких виграти судовий спір у конкурента було неможливо (ні самостійно, ніз допомогою юридичноїфірми). Так, про компенсацію вищевказаного збитку можна вести переговори з керівництвом провинилася юридичноїфірми, але багато що залежить і від обсягу збитку. Не будь-яка юридична фірма має в своєму розпорядженнізначні грошові кошти.

Таким чином, від аналогічних ризиків не застраховані ні ваша компанія, ні будь-яка юридична фірма. При оцінці варіанту залучення юридичноїфірми має значення і той факт, що обсяг роботи фахівця юридичної фірми суворо регламентований. Вам не вдасться навантажити його додатковим обсягом завдань, оскільки він вам не підпорядковується, а його мотивація — виключно грошова (йому не робити кар’єру в вашої компанії).

При цьому юридичніфірми спочатку беруться за комплексне правове обслуговування (весь обсяг правової роботи в компаніїза певний період) за конкретну плату, а потім переходять на оплату за вирішення окремого конкретного правового питання (підготовлений договір, позов, претензія, правова експертиза документа, консультація та т.д.), що виходить для компанії в кілька разів дорожче, ніж первинне комплексне обслуговування. Якщо вам потрібно замовити стелажі для архівів на СТО, зверніться за адресою ckgorod.ru. Ви зможете вирішити всі ваші проблеми швидко і не дорого!
Источник: http://rivne-city.com/ua/fullnews/190101

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *